11 lat doświadczenia..

Firma nasza powstała w 1994r. Swoją działalność rozpoczęła od świadczenia usług transportowych. Z czasem uległa przekształceniom, poszerzając zakres działań o świadczenie usług maszynami budowlanymi. To właśnie w tej dziedzinie swej działalności firma postawiła na dalszy rozwój.

Obecnie dysponujemy kilkunastoma koparko-ładowarkami Caterpillar  428E i F wraz z kompleksowym oprzyrządowaniem: młoty hydrauliczne, łyżki wszelkiego rodzaju, widły, pług. Posiadamy również koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarkę teleskopową Merlo oraz podnośniki koszowe. Do obsługi naszego sprzętu zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników z odpowiednimi uprawnieniami.

   Długoletnie doświadczenie zawodowe w branży, znajomość środowiska drogowców i budowlańców oraz bardzo dobre referencje od zleceniodawców, w połączeniu z fachowością operatorów maszyn procentuje licznymi zamówieniami na wykonywanie usług robót ziemnych przez Naszą firmę.

Najważniejszymi atutami naszej firmy są:

  •  fachowość
  • rzetelność
  • park maszynowy
  • posiadane doświadczenie, które zostało docenione przez dużą grupę kontrahentów.
WYKOPY
Zajmujemy się kompleksowo wykopami dla przemysłu, samorzodów, budownictwa mieszkaniowego oraz osób prywatnych.
ROZBIÓRKI
Specjalizujemy się  w rozbiórkach wszelkiego rodzaju domów hal oraz konstrukcji stalowych.
KRUSZYWA
Oferujemy na sprzedaż różnego rodzaju materiały sypkie stosowane głównie do produkcji zapraw budowlanych i betonów oraz do budowy dróg.
WYNAJEM MASZYN
Posiadamy kilkanaście najnowszej generacji koparko-ładowarek Caterpilar 428 typu C i D. Koparki kołowe i gąsienicowe, ładowarkę teleskopową Merlo, podnośniki koszowe.